IMPREZY W STUDIO

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów organizujemy imprezy w Studio Photoflower. Zapewniamy tematyczną aranżację, drobny poczęstunek, napoje, muzykę i miłą atmosferę. Podczas spotkania odbywa się profesjonalna sesja zdjęciowa.

Zapraszamy na przyjęcia:
Baby Shower - dla mającego przyjść na świat dziecka i jego mamy.
Urodziny Małej Fotomodelki - przyjęcie urodzinowe z sesją fotograficzną. To świetna zabawa i wyjątkowa forma świętowania.
Wieczór Panieński - impreza wyłącznie dla Pań, szampan od Photoflower gratis!
Sesja Wielopokoleniowa - to rodzinny czas dla dziadków, rodziców, dzieci, wnuków i prawnuków. Jest to świetna forma pamiątki na lata, często niepowtarzalna.

Istnieje możliwość zamówienia gratis ręcznie robionego, spersonalizowanego Vouchera.
Nasz lokal zlokalizowany jest w Toruniu przy ul. Kołłątaja 2a. Zapraszamy!

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.photoflower.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.