Studio

Studio Fotografii Kreatywnej Photoflower powstawało powoli i naturalnie rosło wspólnie z naszym doświadczeniem i wiedzą w biznesie fotograficznym. Obecnie posiadamy profesjonalne miejsce do wykonywania fotografii rodzinnej, dziecięcej, kobiecej oraz do zdjęć wizerunkowych i biznesowych.

Studio jest przygotowane zarówno na przyjęcie noworodka jak i przedsiębiorcy, który potrzebuje zdjęć wizerunkowych. Miejsce wypełnione jest różnorodnymi dodatkami dla niemowlaków, dzieci, ludzi biznesu jak i dla kobiet, które dotarły na zdjęcia buduarowe, kobiece, sensualne... Ponadto wykonujemy tu zdjęcia produktowe.

Wszystkiemu towarzyszy profesjonalny, nowoczesny sprzęt.

Nasz lokal zlokalizowany jest w Toruniu przy ul. Kołłątaja 2a. Zapraszamy!

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.photoflower.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.